Gabinet znajduję się w Tarnowie w Tarnowskim Centrum Specjalistyczno-Terapeutycznym Inplus, przy ul. Czerwonej 7a

Rejestracja telefoniczna pod numerem: 501 055 668 lub mailowo gabinet.wietrzyk@gmail.com

Koszt terapii:

  • konsultacja psychologiczna ? czas trwania 50 minut, koszt 70 zł
  • psychoterapia ? czas trwania 50 minut, koszt 70 zł

Prowadzę konsultacje psychologiczne, oraz psychoterapię dla osób dorosłych, które przeżywają:

  • częste stany napięcia nerwowego
  • depresję lub długotrwałe obniżenie nastroju
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia psychosomatyczne -dolegliwości cielesne których przyczyną mogą być problemy psychiczne
  • zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne ? natrętne myśli, przymusowe zachowania

Pomagam również w sytuacjach losowych takich jak:

  • kryzysy życiowe
  • trudności w relacjach
  • problemy emocjonalne i decyzyjne

Psychoterapia to przede wszystkim leczenie ale również rozwój osobisty. Jest to okazja do przyjrzenia się sobie, własnej historii, otoczeniu w którym funkcjonujemy oraz odpowiedzeniu sobie na pytanie jak stajemy się tym kim jesteśmy. Każdy człowiek dąży do rozwoju, niekiedy jednak dzieje się coś takiego w życiu co uniemożliwia ten rozwój.
Celem terapii jest zdolność do rozwoju do przeżywania własnego życia świadomie.

Jak pomagam:

Pracuję w oparciu o założenia i metodologię psychoterapii psychoanalitycznej, która pomaga dotrzeć do przyczyn problemu, poznać źródła trudności z którymi jest Ci trudno radzić sobie w codziennym życiu. Zazwyczaj problemy te uniemożliwiają doświadczanie radości z życia, jak również tworzenie satysfakcjonujących relacji z innymi. Często jest też tak że źródła tych trudności sięgają do przeszłości, wczesnych doświadczeń z najważniejszymi osobami w życiu. Psychoterapia psychoanalityczna to leczenie przyczyn problemów, jest to metoda która wymaga czasu, długotrwałej pracy psychicznej i emocjonalnej. W trakcie terapii psychoanalityk próbuje wydobyć na poziom świadomy głęboko ukryte konflikty, fantazje i lęki, aby życie mogło przynosić przyjemność, akceptację siebie, aby można było się rozwijać.

Jak wygląda i na czym polega konsultacja:

Rozpoczęcie psychoterapii poprzedzone jest zawsze konsultacjami (1-3 spotkania) podczas których omawiane są główne obszary problemów pacjenta oraz zasady współpracy.

Moje Kwalifikacje:

Posiadam dyplom psychologa, ukończyłam studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia Kliniczna. Ukończyłam również Szkolenie z terapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Moja praca poddawana jest superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz zgodna ze standardami etycznymi Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

dodane przez: Psychoterapia Tarnów
strona www: http://iwonawietrzyk.pl/